Konferencja Defence Leaders 2023

W dniach 07-09 listopada 2023 roku CMGI w osobie Prezesa Andrzeja Wisza miało przyjemność uczestniczyć w konferencji Defence Leaders. Wydarzenie to zrzesza przedstawicieli z całego świata reprezentujących czołowe firmy oraz instytucje związane z obszarem obronności i bezpieczeństwa. Na tegorocznej konferencji mieliśmy możliwość wspierać naszego zagranicznego partnera, Bohemia Interactive Simulations, w uczestnictwie w wydarzeniu będącym jednym z najważniejszych w branży obronności nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Swoją prelekcję w trakcie konferencji wygłosił Rusmat Ahmed, przedstawiciel Bohemia Interactive Simulations. Prelekcja dotyczyła wykorzystania zaawansowanych systemów symulacji w szkoleniu podmiotów wojskowych na całym świecie.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć Bohemia Interactive Simulations w ich działaniach na terenie Polski związanych z promocją wykorzystania symulacji w szkoleniach jednostek wojskowych oraz zaznaczyć swoją obecność na tak prestiżowym wydarzeniu.