MSPO 2023

W dniach 05-09.09.2023 r. CMGI miało okazję po raz kolejny uczestniczyć w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. W tym roku była to już trzydziesta pierwsza edycja tego wydarzenia, a według organizatorów największa w całej historii targów.

MSPO to jedno z największych, krajowych wydarzeń poświęconych przemysłowi obronnemu, zrzeszające na powierzchni 30 000 m2  kilkuset wystawców z całego świata. Uczestnicy targów mają możliwość prezentacji autorskich, najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru obronności i bezpieczeństwa szerokiej, międzynarodowej widowni.

Dzięki współpracy oraz uprzejmości Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia mieliśmy możliwość zaprezentować najnowocześniejsze produkty naszego partnera Bohemia Interactive Simulations, dla którego od wielu lat pełnimy rolę dystrybutora na polskim rynku.

Przedstawiciel CMGI, Prezes Spółki Andrzej Wisz, miał przyjemność przedstawić szerokiej publiczności ogromne możliwości, które, dla rozwiązań z zakresu symulacji dedykowanych podmiotom z obszaru bezpieczeństwa i obronności państwa, oferuje najnowszy i najbardziej zaawansowany produkt Bohemia Interactive Simulations, tj. VBS4.

Cieszymy się, że CMGI po raz kolejny miało możliwość prezentacji zaawansowanych rozwiązań z zakresu symulacji wirtualnej, na tak ważnym wydarzeniu jakim jest Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Wiemy o tym, że VBS4 to produkt kompletny, który może zrewolucjonizować wykorzystanie symulacji w Polsce do doskonalenia i rozwijania umiejętności podmiotów z obszaru bezpieczeństwa i obronności państwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, a szczególnie gorąco pragnęlibyśmy podziękować Naszym Partnerom – Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, bez której nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu nie byłoby możliwe, oraz Bohemia Interactive Simulations  – za owocną współpracę w trakcie trwania MSPO 2023 – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!