MSPO 2015

Stoisko CMGI na MSPO 2015

W dniach 01-04.09.2015 r. przedstawiciele CMGI uczestniczyli w odbywającym się w Kielcach XXIII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. Podczas czterodniowych targów prezentowaliśmy System Zarządzania Walką Szczebla Batalionu oferowany przez Konsorcjum BMS złożone z profesjonalnych i doświadczonych podmiotów zarówno prywatnych jak i państwowych, w którego składzie znajduję się także CMGI. System został przedstawiony w pięciu formach – w pojeździe, na trenażerze KTO Rosomak oraz w postaci pracowni treningowej, składającej się z zestawów wyposażenia systemów BMS przeznaczonych dla dowódców batalionu, kompanii oraz plutonu.

Dodatkowo na stoisku Inspektoratu Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych na terenie targów, prezentowany był system VBS jako jedna z innowacyjnych i przyszłościowo rokujących technologii w kontekście rozwoju i unowocześniania systemów szkolenia polskiego wojska.

Rozwiązania prezentowane zarówno na stoisku Inspektoratu, jak i te przedstawione przez Konsorcjum BMS cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Stoisko Konsorcjum odwiedziło wiele przedstawicieli władz państwowych, dowódców oraz żołnierzy zróżnicowanych szczebli oraz struktur. Ostatniego dnia targów mieliśmy okazję przedstawić System BMS Prezydentowi RP, który poświęcił swoją uwagę rozwiązaniom prezentowanym na stoisku Konsorcjum.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, a szczególnie pragnęlibyśmy podziękować naszym Konsorcjantom za udaną współpracę podczas MSPO 2015.

Prezydent Andrzej Duda na stoisku CMGI - Teldat

BMS na MSPO 2015

MSPO - stoisko CMGI

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *